Jak alkohol wpływa na organizm i wagę

Trwałe pamięci pozwala nam zachować wszystkie swoje doświadczenia, przeżyć je jako pamiątki lub wykorzystać je jako standard dla przyszłych procedur. Receptory NMDA obsługują tej pracy hipokampa i również blok i przylegającą do uszkodzenia tych, w wyniku utraty pamięci (lub lepszym stanie, jak również dużo bardziej lub mniej regularne przerwy w dostawie prądu.

Zawartość alkoholu we krwi zaledwie 5 mm, odpowiednik 1 lub 2 napoje, zapobiega symboli LTP (wzmacnianie pamięci trwałej), a także stopień zahamowania jest symetrycznie w stosunku do alkoholu zaciemniające z sekwencji symboli jeśli wykracza poza 100 mm (20, jak również nawet więcej napojów).

Alkohol a utrata masy

Przed miał określony, że alkohol jest makroskładnikiem i jako taki posiada niektóre warto kalorii; 7.1 kalorii na gram, ale, w przeciwieństwie do lipidów, białek i węglowodanów, etanol ma indeks sytości bardzo ograniczonej; alkoholu nie zastępuje kalorie, ale to tylko dodaje więcej.

Obecnie wyobrazić sobie, że jeden drink, powiedzieć kieliszek whisky, wina, piwo składa się z średnio 12 g alkoholu i czuł pewność, nie jest to trudne do końca 15 i więcej napojów w wieczór. Dziecko więc dotyczące 1500 kalorii z tylko etanolu ulepszenia naszej diety i również nie licząc wykonalne wyścigu, aby pierwszy Kanapki Shop załadować otwór pozostawione przez napój. Miejska legenda, że piwo jest znacznie więcej „suchy” tucz „napój” to nie tylko legenda; Węglowodany składał się z puszka piwa, tak i również nie, dodać 500/1000 kalorii w alkoholu i również to nieprzyjemne opłaty, jeśli myślimy o ilość kalorii, obecnie podjęliśmy z po prostu etanolu.

Istnieją pewne badania, które pokazują bardzo sam lub też zmniejszenie BMI między Alkoholików i również nie, chociaż pierwszy miał większe spożycie kalorii o zakresie 1000 kalorii niż nie alkoholików; To doprowadziło go do postulat, że alkohol nie ma kalorii, jak również jest traktowane przez organizm, tak jakby „kwaśna”. Idziemy nieco dalej w dół i pozwalają nam nie ograniczają się do zaledwie BMI; alkoholicy często skontrastowane do osoby pijące, budowa ciała, który idzie na korzyść masy tkanki tłuszczowej. Ich % chudego ciała masa jest bardzo źle, jeśli skontrastowane niż nie alkoholików, a także okazjonalne pijących, mimo że wskaźnik BMI jest prawie identyczny.

Trwałość pamięci, jak również utraty przytomności

Badania na etanol, istnieje wiele, jednak niektóre, które faktycznie zrobiło mi zademonstrować, jak plan wymiany węglowodanów z alkoholem, w niskokalorycznej diety, znacznie lepiej i szybciej tłuszcz. Jeszcze inni traktowane jako określonej liczby kalorii od etanolu, w tym w diecie pozwalającą utrzymać, powodując przyrost wagi, mniej niż oczekiwano. Wyjaśnienie znajduje się w różnych interakcji metabolicznych, jak również hormonalne alkoholu na nasz stan; 1, 32 g/kg etanolu promować termogenezę (rozproszenie energii w formie ciepła) zaledwie 7% w ciągu 24 godzin, jednak weźmiemy pod uwagę również wpływu na stopień katecholamin, które wzywa jeszcze dużo więcej termogenezę i to będzie Dyskutować co najmniej tłuszczu i przyrost masy ciała, niż przewidywano.

Wykonujemy punkty trochę więcej techniki; Tej pozycji zapytania: „alkohol sprawia, że tłuszcz?”. Na pewno w rzeczywistości; octan pochodzące z etanol reaguje zupełnie lipolizy tempo przemiany materii, a także (syntezy tłuszczu z różnych podłożach) przez alkohol jest dodatkowo coś należy uznać, mimo że stanowi mniej w porównaniu do 5% ogólnej ilości kalorii. Jednak to, co naprawdę ważne jest że zbytu alkoholu ma metabolicznych „zaniepokojenie” na pozostałych makroelementów, a także to pociąga za sobą zmianę tempa metabolizmu tłuszczów i węglowodanów do metody lipogenezę. Świetnym pomocnikiem w przyspieszeniu metabolizmu jest chocolate slim, suplement, o którym piszemy w innym artykule. Nie pragnę, że obecnie uważasz, że picie 2 lub 3 każdego tygodnia wystarcza do ruiny diety. Raport kalorii ciągle ma, choć trzeba ocenić wpływ alkoholu na nasz system hormonalny i będzie dotrzeć, że się nie długo po.

Anabolizm masy mięśniowej

Alkohol nie jest „społecznie użytecznych” nawyki w tej dziedzinie. Rozwoju hormonu i testosteronu, 2 podstawowy zwolenników masowego rozwoju dobry mięśni, poważnie są wpływem alkoholu. Miasto błędne przekonanie, że piwo jest więcej „suche” tucz „napój” nie ma nic ale Legenda. Węglowodany zawarte w puszka piwa, tak i nie, to 500/1000 kalorii w alkoholu, jak również jest nieszczęśliwy opłatę, jeśli myślimy o jak wiele kalorii już podjęliśmy z tylko etanolu.

Istnieją niektóre badania naukowe, które ujawniają się takie same lub też niższe BMI między problem pijących i nie, chociaż początkowe miał wyższe spożycie kalorii dotyczące 1000 kalorii w porównaniu do nie alkoholików. To doprowadziło go do postulat, że alkohol nie ma kalorii i również jest rozpatrywane przez organizm jakby „kwaśna”. Wyjaśnienie znajduje się w różnych komunikatach również hormonalne i metaboliczne alkoholu w naszym państwie; 1, 32 g/kg alkoholu etylowego wzrost termogenezy (rozproszenie energii w formie ciepła) tylko 7% w ciągu 24 godzin, ale bierzemy tuż pod uwagę dodatkowo wpływ na poziom katecholamin, które wzywa jeszcze wiele termogenezę i także ten Dyskutować co najmniej tłuszczu i przyrost masy ciała w porównaniu do oczekuje.

Lepiej unikaj alkoholu jeśli myślisz o zgrabnej sylwetce

Octan uzyskane z etanol reaguje zupełnie lipolizy tempo przemiany materii, a także lipogenezę (synteza kwasów tłuszczowych z różnych podłożach) przez alkohol jest podobnie coś należy uwzględnić konta, chociaż przypada mniej niż 5% ogólnej ilości kalorii. Nie chcę, że teraz myślisz, że spożycie alkoholu, 2 lub 3 na tydzień wystarczy, aby zniszczyć swój plan diety. Zapis kalorii kalorii VS” zawsze robi, choć ważne jest, aby wziąć pod uwagę wpływ alkoholu na nasz układ hormonalny i będzie można uzyskać do że wkrótce po. Jeśli interesujesz się tematyką zdrowego odzywiania odwiedź tę stronę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *